Зробити стартовою
Добавити в вибране
 Наш форум
 Написати нам
Пошук по сайту:  
  
  Реклама
  Новини науки та освіти
  Чоловічий портал
  Реклама
  Жіночий портал
  Прикарпатський форум
  Реферати
  Статистика
  Партнери сайту
Прикарпатський порталФорум Погода Авто Спорт Реферати Аукціон Туризм Мобільний світФорум Оголошення Каталог Реклама Гороскопи Пошта Робота Чати Фiнанси Пошук Комп'ютери Листівки Знайомства Блоги Анекдоти Музика Фото Радіо Мистецтво Хобі Розсилки Ігри Райони Відео АкціїТелегiд Бiблiотека Iсторiя МагазиниТоп 100 ЩоденникиПрограми Український проектПрикарпатська ледіУкраїнський жіночий порталНерухомість ПрикарпаттяПортал українських колекціонерів УКРАЇНСЬКИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ПОРТАЛ КОМПЮТЕРНА УКРАЇНА • • ТУРИСТИЧНИЙ ПОРТАЛ
   Вхід на сайт
  Популярне
Цікаве питання? І справді! Проводячи декілька годин в тиждень (а то й в день) онлайн, ми ніколи не думаємо про користь Інтернету для нас, жінок, не помічаємо зростаючу віртуальну залежність. А що ми робимо, коли виникли якісь питання, потрібно знайти необхідну інформацію чи просто розважитись (останнє більше стосується чоловіків!!)? Так, ми в першу чергу входимо в глобальну мережу! І не дивно. Як говорила бабуся з реклами шоколаду, на дворі ХХІ століття.
Чоловіки в один голос скажуть, що автомобілі, техніка і все інше, що хоч трохи вимагає розуму, НЕ ДЛЯ ЖІНОК! Споконвіку ведуться суперечки про роль прекрасної і, погодьтеся, не зовсім слабкої половини людства. Керувати авто жінки навчилися, так звані автоледі, заперечивши попередні слова. А от чи потрібен жінці Інтернет і чим вона там може займатися, спробуємо детально поміркувати і проаналізувати.

1. Жінка – втілення краси, витонченості, ніжності. Всі ми шалено любимо шопінг, бескінечні візити в салони краси, до консультантів, дієтологів, куди ми ходимо не лише для того, аби купити конкретні послуги, а (дуже часто) отримати консультацію чи пораду по хвилюючому питанню. Такі візити займають багато часу, вимотують нерви великі черги, накладний графік роботи, який не збігається з нашим вільним часом, платність і так далі... Зайшовши в Інтернет, можна побачити величезну кількість жіночих сайтів, які один поперед одного намагаються надати якомога кращу, обширнішу, кориснішу і свіжішу інформацію про питання краси і здоров’я, про спорт і фітнес. У Вашому розпорядженні опиняється величезний масив інформації, варто лише прикласти зусилля аби порухати мишкою і час від часу поклацати її клавішами. Це навіть зручніше, ніж назбирувати тонни мукулатури глянцевих журналів. Варто подумати!

2. Жінка – чарівне створіння з вразливою душою, ніжним серцем, на відміну від чоловіків (в деяких випадках), наділене здатністю любити!!! І всі зі мною будуть згідні! Суджені, не треба на нас ображатися! Ви самі це знаєте. Навіть називаєте кохання як щось середнє між пивом і сексом. А ми, леді, завжди переживаємо через різні дрібниці, шукаємо поради, перечитуємо гори літератури по психології, проходимо всі психологічні тести і вислуховуємо свіжі поради консультантів. Дуже часто ходимо до психологів і виливаємо душу, відкриваємось і виставляємо на показ самі інтимні подробиці нашого життя, обговорюємо все з подругами (обережно! тут інформація може бути викорстана проти Вас!!!). Інтернет дає можливість отримати всю необхідну інформацію з питань любові між чоловіком і жінкою, можна отримати онлайн поради від психологів на хвилюючі Вас питання про секс. І не забувайте – залишаєтесь просто користувачем з певним ніком і вказаною статтю, все інше (за Вашим бажанням) просто не вказується. Зручно?

Чи потрібний жінкам Інтернет?3. Жінка і мода. Коментарі, я гадаю, зайві. Мода – слово, яке жінка використовує в своїй лексиці найчастіше і яке асоціюється лише з лідерством, сексуальною привабливістю і перевагою над конкурентками-модницями. Придбати речі через Інтернет можна через Інтернет-магазини як от LADYSHOP, але краще віддати перевагу „живим” магазинам, де можна все і потрогати, і переміряти, відкинувши непотрібне, і поторгуватись, що особливо вміють українці. Та веб-сайти тут теж можуть стати в нагоді, наприклад, ПРИКАРПАТСЬКА ЛЕДІ www.lady.if.ua, УКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ПОРТАЛ www.ualady.net – сама свіжа інформація про тенденції моди, вибір Вашого індивідуального стилю, новини з кращих подіумів світу, поради відомих кутюрьє.

4. Заміжні жінки – заклопотані, ідеалом яких найчастіше стає Юлій Цезар (хто забув: робив три справи одночасно). Найбагатшим і найзручнішим інформативним джерелом для такої леді є саме мережа Інтернет, куди можна „залізти” в період між пранням повзунів і годуванням дитини. Ви можете отримати відповідь на типові питання – чому дитина часто плаче? Чому важко піддається навчанню і вихованню? Як змусити виконувати всі правила етикеку? І т. д. Таким чином можна освоїти все про сімейне життя і дітей, не піднімаючи цілі стоси довідкової літератури, які замінить ПРИКАРПАТСЬКА ЛЕДІ – Ваша краща подруга і порадниця!

Чи потрібний жінкам Інтернет?5. Бізнесвумен і залізна незалежна леді. Яке красиве словосполучення! Прочитавши його, кожна з нас (якщо не є ще такою) зарахувала його на свій, так-так, саме на свій рахунок. Справжня леді ставить перед собою стратегічну мету і планомірно працює над її досягненням, будуючи успішну кар’єру. Хіба інше допускається? Та в роботі без знань не обійтись, тим більше свіжі новини, цікава бізнесінформація – найкраща зброя в боротьбі з конкурентами і засіб виділення своїм блискучим інтелектом з колективу (може бути використана для підвищення зарплатні і просування по службі). Працюючи в офісі за комп’ютером просто неможливо встояти за можливістю щось та й десь вичитати, чемно виконуючи свої службові обов’язки. Гм, тай про моду б не завадило прочитати, і якийсь рецептик видрукувати, аби здивувати коханого смачною вечерею... Геть забула – та ж в Інтернеті можна працювати! Так, в прямому розумінні цього слова. І не програмістом, хоча жінок з такою професією все більшає з кожним роком, а навіть звичайним менеджером, PR-агентом, журналістом, дизайнером, маркетологом, рекламістом... список можна продовжувати і продовжувати, адже кожний фах має якесь своє хай незначне застосування. Багато жінок мають свої власні Інтернет-проекти, пов’язані з їхніми захопленнями і родом занять, які також приносять гроші. І зовсім не важливо хто Ви – жінка чи чоловік. Хіба не так?
А плітки, свіжі випуски жовтої преси, де ганебно обливаються брудом знамениті жінки-політики, співачки, моделі, ведучі чи просто дружини багатих олігархів. Треба завжди бути в курсі всіх подій, щоб потім було про що поговорити під час перекуру на роботі з колегами чи зі старими подругами. Та й просто цікаво, як там – на пурпурному килимку слави. Стандартна процедура – включити ПК, запустити броузер, ввійти на улюблений жіночий сайти ПРИКАРПАТСЬКА ЛЕДІ і УКРАЇНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ ПОРТАЛ чи просто ввести ім’я особи, що Вами ідентифікується, в пошук і enter – все перед Вашими очима! Читайте і відсилайте подругам, адже надто багато прийдеться розказувати.
А можна нічого і не шукати, а просто підписатись на розсилку і Ви періодично будете отримувати інформацію про свіжі новини на жіночому сайті по всіх темах! І жодних зусиль.

6. Жінки мають здатність у все вірити і жадають завжди все знати. Особливо, якщо це стосується її майбутньої долі, успіхів і невдач, щоб якось застерегтись. Ось тут нам приходить на поміч сайти по астрології з гороскопами, ворожіннями і гаданнями. Ну як без цього?! І не віримо в те все, але...

І зовсім не гріх під час робочого часу „побалакати” зі своїми віртуальними подругами у жіночому форумі www.lady.if.ua/forum. Ми ж не роботи, а періодичний відпочинок, як відомо, підвищує продуктивність праці і збільшує ефективність Вашої діяльність. І з новими силами до нових висот!


Олександра Джоголик
Прикарпатська леді


Автор: Biology 3 липня 2007 | Переглядів: 14477 | Коментарi: 39 | Надрукувати
 (голосів: 3)


 
По-моему это только начало. Предлагаю Вам попробовать поискать в google.com

--------------------------------------
cialis cheapest online prices | buy cheap tory burch | kamagra online pharmacy


13 січня 2011 17:55

Случайные афоризмы:
В каждой женщине должна быть загадка, а также подсказка игры отгадка.
Выяснилось, что игры скачать Кристины Агилеры - Алла Борисовна Агилера...
Самый простой способ сделать вашего ребенка счастливым - скачать игры это дать ему фамилию Счастливый.


17 листопада 2011 06:08

Wow! That's a ralely neat answer!


20 червня 2013 12:43

mjKBiI <a href="http://xzhsoslpmqoz.com/">xzhsoslpmqoz</a>


21 червня 2013 21:39

8pV0f1 <a href="http://zpftkoatrfwk.com/">zpftkoatrfwk</a>


22 червня 2013 10:0530 липня 2013 23:2820 серпня 2013 00:34

Оформить кредит в банке россии без поручителя :azens.ru новинки фильмов онлайн в высоком качестве korobkakreditov.ru играть в онлайн игры здесь iphonekit.ru


12 вересня 2013 18:2012 липня 2016 21:0715 липня 2016 20:1627 липня 2016 03:4322 серпня 2016 10:0728 серпня 2016 00:513 вересня 2016 10:3421 жовтня 2016 14:5225 жовтня 2016 10:013 грудня 2016 01:077 січня 2017 20:5715 січня 2017 15:5720 січня 2017 11:0923 січня 2017 16:4026 січня 2017 00:4426 січня 2017 01:0128 січня 2017 09:34

Шен Ао предлагает БАДы, озонаторы, капсулы для потенции, турмалиновую продукцию и многое др


3 лютого 2017 20:226 лютого 2017 11:11

Шен Ао предлагает БАДы, озонаторы, капсулы для потенции, турмалиновую продукцию и многое др


21 березня 2017 13:5014 травень 2017 22:482 липня 2017 12:53

Шен Ао предлагает БАДы, озонаторы, капсулы для потенции, турмалиновую продукцию и многое др


4 серпня 2017 08:27

[1] 2

Додавання коментаря

Украинская Баннерная Сеть